Povinné ručení online

Nejlevnější povinné ručení

Nabídka všech pojišťoven v ČR. Vaše úspora je náš cíl. Srovnejte si nabídky zde.

 • Průměrná úspora 1700 Kč
 • Srovnání nabídek do 1 minuty
Nabídka všech pojišťoven v ČR

Proč sjednat povinné ručení online ?

Abyste mohli na pojištění ušetřit, vytvořili jsme pro Vás jednoduché porovnání povinného ručení, které probíhá automaticky, online a nezabere více, než pár minut. Naše intuitivní porovnání povinného ručení Vás vůbec nezdrží, jeho hlavními výhodami jsou:

 • Rychlost porovnání nabídek

  Vyplnění online formuláře by Vám mělo zabrat jen několik minut.

 • Úspora až 70%

  85 % zákazníků u nás ušetří na pojištění. Průměrná úspora je až 1 700 Kč.

 • Zelená karta

  Zelenou kartu získáte emailem ihned, originál obdržíte zítra poštou.

 • Zdarma pojištění pneumatik

  ZDARMA k povinnému ručení získáte pneupojištění + pojištění dopravních pokut.

Zákonné pojištění vozidel česka pojištovna

Srovnávač.cz - online srovnání pojištění: Povinné ručení a havarijní...

. zákonné pojištění vozidla, ale také havarijní pojištění. Při sjednání obou pojištění zároveň obykle pojišťovna poskytuje slevu 5-10% a další benefity jako např. úrazové připojištění řidiče, lepší asisteční služby (např. Česká pojišťovna).
www.srovnavac.cz/

Generali povinné ručení, pojištění vozidel - Povinné ručení porovnání

Tato pojišťovna je na českém trhu už nějaký ten pátek, její kořeny sahají o dvě stolet.... Zákonné pojištění vozidel , Standart , varianta Venkov , Plus
eruceni.cz/generali-povinne-ruceni-pojisteni-vozidel

Jak se vyhnout nepojištěné vozidlo , Peníze.cz

mluvčí Pavly Pasekové jej využívají převážně majitelé motocyklů a sezónních vozidel jako jsou pracovní stroje, zemědělské malotraktory či sněžné skútry. Česká pojišťovna se u těchto pojistek chlubí i pojištěnci z řad veteránských vozů.
penize.cz/povinnenepojistene-vozidlo

Povinné ručení porovnání, srovnání cen online 2014

Nejlevnější povinné ručení. Online kalkulačka pro povinné ručení - porovnání cen pojišťoven do 2 minut. Povinné ručení srovnání . Nabízíme stovky nabídek pojištění. Nejsprávnější je však název „pojištění odpovědnosti z provozu vozidla
epojisteni.cz/povinne-ruceni/

Slavia pojišťovna

Slavia nabízí 2 varianty povinného ručení s limity plnění ve výši 35 milionů Kč a 100 milionů Kč. Zákonné pojištění přináší speciální sazby pro podnikatele. Součástí pojištění jsou také asistenční služby.. Česká pojišťovna ČPP Pojišťovna
epojisteni.cz/slavia-pojistovna/

S nabídkou všech pojišťoven v ČR

Porovnání povinného ručení online. . Zjistěte kolik ušetříte u nás a taky jinde! . Ceník zákonného pojištění vozidel totiž závisí na mnoha parametrech. Nefungují proto univerzální rady „tato pojišťovna je nejlevnější
expresnipojisteni.cz/

Nejlevnější povinné ručení, povinné ručení porovnání - Pojišťovny

Axa pojišťovna nabízí jednu bezplatnou verzi asistenční služby. V případě nehody má pojištěný právo na náhradu nákladů na opravu vozidla na místě, na odtažení vozidla do servisu nebo do místa bydliště ve výši 2800 Kč v ČR a 150.
porovnani-povinne-ruceni.cz/srovnani/pojistovny

Pojišťovny – porovnání sazeb

Kalkulačka pro výpočet ceny a srovnání povinného ručení všech pojišťoven. Díky okamžitému porovnání ceníků si snadno a rychle vyberete. Nabízíme pojištění vozidel od Allianz, AXA, Česká pojišťovna, ČPP, ČSOB.
povinne-ruceni.com/

Zákonné pojištění vozidel - Ceník

Na vyřízení zákonného pojištění vozidla má majitel vozu lhůtu 14 dní od chvíle skončení předchozího pojištění nebo od chvíle, kdy začne vůz splňovat některé z výše uvedených podmínek. V případě, že do 14dnů nebude pojištění.
cenypovinnehoruceni.cz/zakonne-pojisteni-vozidel

Zákonné pojištění vozidel | Povinné ručení na Pojištěno.cz

Zákonné pojištění vozidla musí uzavřít každý, kdo chce vozidlo používat na veřejných komunikacích anebo mu byla přidělena registrační značka. (Tuto skutečnost upravuje zákon č. 168/1999 Sb) . Kdo tuto povinnost nesplní, Česká.
pojisteno.cz/povinne-ruceni/zakonne-pojisteni-vozidel/

© Všechna práva vyhrazena