Povinné ručení online

Nejlevnější povinné ručení

Nabídka všech pojišťoven v ČR. Vaše úspora je náš cíl. Srovnejte si nabídky zde.

 • Průměrná úspora 1700 Kč
 • Srovnání nabídek do 1 minuty
Nabídka všech pojišťoven v ČR

Proč sjednat povinné ručení online ?

Abyste mohli na pojištění ušetřit, vytvořili jsme pro Vás jednoduché porovnání povinného ručení, které probíhá automaticky, online a nezabere více, než pár minut. Naše intuitivní porovnání povinného ručení Vás vůbec nezdrží, jeho hlavními výhodami jsou:

 • Rychlost porovnání nabídek

  Vyplnění online formuláře by Vám mělo zabrat jen několik minut.

 • Úspora až 70%

  85 % zákazníků u nás ušetří na pojištění. Průměrná úspora je až 1 700 Kč.

 • Zelená karta

  Zelenou kartu získáte emailem ihned, originál obdržíte zítra poštou.

 • Zdarma pojištění pneumatik

  ZDARMA k povinnému ručení získáte pneupojištění + pojištění dopravních pokut.

Jak odhlasit povinne ruceni pri prodeji auta

Online poradna Kryštof

. skončila STK,ale momentálně to auto není schopné projít znovu STK a přijde nám hloupost platit povinné ručení třeba rok když bysme auto nepoužívaly.Lze odhlásit auto z povinného ručení a nechat ho stát před barákem na silnici???
povinne-ruceni-sazby.cz/poradna.html?d=2920

Kupujeme nové auto: Jak na administrativu? - Finance.cz

Také při prodeji vozidla je třeba přehlásit vozidlo v registru na nového vlastníka (odhlásit stávajícího) a v neposlední řadě, také zrušit (prodávající) a uzavřít nové (kupující) povinné ručení. . Prodejní kurz Lhůta k upisování
finance.cz/zpravy/finance/210881-kupujeme-nove-auto-jak-na-administrativu-/

Poradna - Agentura Kryštof

. bazar povinost mne po odkoupení auta odhlásit a případně do jaké lhůty. Kdo by poté platil zákonné pojištění? Prosím o radu,jak nejlépe postupovat, abych se později nedostal do malérů např. kvůli nezaplacení povinného ručení atd.
pojisteni-vozidel.cz/kontakt.html?d=2665

Vozík povinné ručení | Poradte.cz

jen by me zajimalo proc maji kary vleky atd povinne ruceni, jednou jsem podvalem strabnul auto a slo to z povinneho auta, jeden exot u nas blbe pripojil karu za auto ta zabila cloveka a take to slo z auta tak k cemu je?
poradte.cz/auto-moto/8433-vozik-povinne-ruceni.html

Povinné ručení - český svaz pojistitelů | Peníze.cz

Výpis článků s klíčovým slovem povinné ručení. Díky pokutám za neplacení povinného ručení se v Česku snižuje počet nepojištěných aut. Klesá i počet nehod způsobených auty bez pojistky.. To by hovořilo pro koupi auta na naftu.
penize.cz/povinne-ruceni/237469-povinne-ruceni-cesky-svaz...

Komentáře k článku: Pozor na doklady při prodeji

Článek Pozor na doklady při prodeji. Pozn.: označená pole nejsou povinná. . No já tomu rozumím, mám prostě smůlu, auto bude navěky moje a papírově existující, tudíž bych správně za něj měl navěky platit povinné ručení.
davidhavel.pise.cz/373-komentare.html

Auto poradna online

Dobrý den,chtěla jsem prodat auto,mezitím byla na TP,kde zjistily,že jsem ho v Autobazaru,koupila bourané.Můžete mi prosím poradit,jak postupovat a co mám dělat.Je koupené 1.6.2011,za 102.000Kč.Škoda Fabia 1.2i 12V HTP Elegance.
autoaz.cz/vase-dotazy/?page=13

Přepis auta na jiného majitele, poplatky, převod auta

Přepis auta na jiného majitele je při troše štěstí otázkou pár hodin. . Po prodeji vozidla musí svůj díl práce udělat prodejce i kupující. . Dobrý den, auto musíte odhlásit v místě, kde bylo přihlášené, t.j. v Praze.
clanky.expresnipojisteni.cz/prevod-auta-na-noveho-majitele/

Auto poradna online

Jak postupovat při úplném vyřazení, z registru nemámli TP. Nechci aby se na mě, někde vyrojili nějaké sankce. Nejde mě o povinné ručení, to již dávno neplatím protože to je zrušené hned po prodeji, ale spíš za nějaké parkovné.
autoaz.cz/vase-dotazy/?page=18

Nepojištěný automobil - Finance.cz

Dobrý den, můj dotaz je, jak by bylo možno prodat nebo odhlásit a sešrotovat auto, když majitel auta zemřel a auto nebylo zahrnuto do dědictví. Na autě vznikl dluh za neplacení povinného ručení. Jsou tři pozůstalé děti, z toho dvě.
poradna.finance.cz/pojisteni/52906-nepojisteny-automobil/

© Všechna práva vyhrazena